Tłumacze PL | Tłumacz mowy i całych zdań Anobic VTF (+tłumacz obrazów) - Tłumacze Anobic

Producent słowników elektronicznych
Przejdź do treści

Menu główne:

Tłumacze Anobic VT


Tłumacz mowy i całych zdań Anobic VTF (+tłumacz obrazów)


Producent: Anobic Langauge Alliance
Kategoria: Tłumacz mowy Anobic VTF
Języki: 54 + 71 dialek języka angielskiego (15), hiszpańskiego (18), arabskiego (15) i chińskiego (23)...
Chiński Mandaryński, Angielski, Japoński, Rosyjski, Francuski ,Francuski(Kanada), Polski,Duński, Niemiecki, Arabski, Fiński, Koreański, Holenderski, Czeski, Rumuński, Portugalski, Japoński, Szwedzki ,Tajski, Grecki, Hiszpański, Węgierski ,Włoski, Chiński Kantoński...
Wymowa: Chiński Mandaryński, Angielski, Japoński, Rosyjski, Francuski, Polski, Duński, Niemiecki, Arabski, Fiński, Koreański, Holenderski, Czeski, Rumuński, Portugalski, Japoński, Szwedzki ,Tajski, Grecki, Hiszpański, Węgierski ,Włoski, Chiński Kantoński...
Memu: polski
Klawiatura: ekranowa
LCD: ekran dotykowy 3,1" (80,0 mm) TFT
Aparat fotograficzny: Tak
Pamięć RAM/ROM: 1 Gb/ 8 Gb
SIM: Tak
Internet: 2G, 3G, 4G, Hot Spot
Wi-Fi: 802.11b/g/n
USB: Micro USB 2.0
Wejście: 100V - 240V
Zasilanie: Litowo-polimerowa, wielokrotnego ładowania, dołączana do zestawu.(2200 mAh)
Wymiary: 120 x 52 x 13 mm
Waga: 121 g
OS: Android 6.0
Zestaw zawiera: Tłumacz Anobic VTF, Kabel USB

Cena: 1310
Czy chętnie podróżujesz i odkrywasz nowe miejsca? Czy potrzebujesz przetłumaczyć dany język? Na pewno pamiętasz nieprzyjemne sytuacje, które miały miejsce z powodu bariery językowej. Nigdy więcej! Tłumacz Anonic VTF zawierający do 40 niesamowitych języków, ułatwi ci komunikację za granicą. Dzięki temu wyjątkowemu narzędziu językowemu na całym świecie czekają na Ciebie nowe możliwości! Przeznaczone jest dla wszystkich, niezależnie od tego, czy są to dzieci, czy osoby starsze, które z pewnością docenią łatwą obsługę tłumacza.

Jak to działa?

Anobic VTF jest wyposażony we wbudowany 3,1-calowy ekran dotykowy LCD oraz podwójny system wysokiej jakości głośników i mikrofonów. Jeden mikrofon i głośnik znajdują się w przedniej części urządzenia, dzięki czemu możesz mówić w swoim własnym języku, a człowiek obok ciebie (obcokrajowiec) natychmiast usłyszy tłumaczenie na swój język.

Jeśli chcesz przetłumaczyć tekst lub słowa na inny język, po prostu naciśnij i przytrzymaj  przycisk mikrofonu i zwolnij go po zakończeniu komunikatu głosowego (tekstu). W ciągu 1-2 sekund tłumacz przetłumaczy twoją wiadomość w postaci tekstu wyświetlanego na ekranie, wiadomość ta zostanie również odtworzona w formie audio. Jeśli chcesz przetłumaczyć, co mówi druga osoba, po prostu naciśnij i przytrzymaj  przycisk mikrofonu i zwolnij go ponownie po zakończeniu wiadomości. Cały proces jest niesamowicie prosty.

1. Tłumacz kieszonkowy może rozpoznać twój głos, a następnie przetłumaczyć go w czasie rzeczywistym na wiele języków, co czyni go doskonałym narzędziem językowym w podróży, samokształceniu, biznesie lub podczas zakupów. Przekłada twoje słowa od razu i sprawia, że ​​czujesz się tak, jakbyś komunikował się bezpośrednio z inną osobą. Dzięki praktycznemu rozmiarowi mini jest bardzo łatwy do przenoszenia, można go włożyć do kieszeni, torebki itp. Działa na bardzo prostej i intuicyjnej zasadzie. Wystarczy, że przytrzymasz klawisz dotykowy na urządzeniu, gdy wypowiadasz słowa, następnie go zwolnisz, a urządzenie natychmiast przetłumaczy wypowiedziane zdanie. Z 40 językami w kieszeni podróżowanie po świecie bez żadnego stresu i komplikacji gwarantowane, dosłownie.

2. Tłumaczy zdjęcia i dokumenty tekstowe w dowolnym formacie. Zrób zdjęcie dowolnego dokumentu, menu restauracji, czasopisma lub zdjęcie i tłumaczona na żaden język świata. Przekłada fizyczne lub dokumentów cyfrowych nie jest już problemem, tłumaczyć aparat jest rzeczywistością. Idealny do podróży, turystyki i edukacji, tłumaczy zasady Twojego hotelu lub menu restauracji, gazety lub czasopisma, kamera tłumacz może być tłumaczona na żaden język na świecie, jakiegokolwiek dokumentu lub fotografii fizycznej lub cyfrowej.

Darmowe aktualizacje Anobic.

Anobic VTF jest ciągle udoskonalane. Nasz zespół pracuje nad jak najlepszą jakością tłumaczeń oraz jak najłatwiejszym i bezstresowym działaniem tłumacza. Wszystkie aktualizacje są darmowe i można je łatwo pobrać bezpośrednio na urządzenie naciskając zaledwie jeden przycisk.

Jeśli masz pytania dotyczące produktu lub zamówienia prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego,
lub zadzwoń: tel. 513 553 665
Ectaco International, Inc w Polsce.: tel: 513 553 665
Poniedziałek - Niedziela w godz. 09:00 - 17:00
Biuro w UE:
+420-777333779
+420-774999399
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego