Tłumacz mowy i całych zdań Anobic VT (Multi) - Tłumacze Anobic

Wielojęzyczne Tłumacze mowy i całych zdań Anobic

Producent słowników elektronicznych

Przejdź do treści

Menu główne:

Tłumacz mowy i całych zdań Anobic VT (Multi)

Tłumacz mowy i całych zdań Anobic VT (Multi)
Tłumacz mowy i całych zdań Anobic VT

Tłumacz mowy i całych zdań Anobic VT

Tłumacz kieszonkowy - dwukierunkowe tłumaczenie głosowe na 40+ języki Anobic VT, z pierwszym patentem na dwukierunkowe tłumaczenie z bezpośrednim tłumaczeniem głosowym na ŚWIECIE, dzięki któremu już nigdy nie będziesz miał problemu ze zrozumieniem ludzi napotykanych podczas podróży dookoła całego świata.

Dostępny natychmiast
1117.50 zł 1490.00 zł Dodaj
Producent: Anobic Langauge Alliance
Kategoria: Tłumacz mowy Anobic VT (versja 38)
Języki: Chiński Mandaryński, angielski, Japoński, rosyjski, francuski ,francuski(Kanada), Polski, Duński, Niemiecki, Arabski, Fiński, Koreański, Holenderski, Czeski, Rumuński, Portugalski, Portugalski (Brazylia), Japoński, Szwedzki,
Tajski, Grecki, Hiszpański, Węgierski ,Włoski, Chiński Kantoński.
Wymowa: Chiński Mandaryński, angielski, Japoński, Rosyjski, francuski ,francuski(Kanada), Polski, Duński, Niemiecki, Arabski, Fiński, Koreański, Holenderski, Czeski, Rumuński, Portugalski, Portugalski (Brazylia), Japoński, Szwedzki ,Tajski, Grecki, Hiszpański, Węgierski ,Włoski, Chiński Kantoński.
Klawiatura: ekranowa
LCD: ekran dotykowy 2,4" (60,0 mm) TFT
SIM: Tak
Internet: 3G, 4G
Wi-Fi: 802.11b/g/n
Karta MicroSD: obsługuje do 32 GB
USB: MicroUSB 2.0
Wejście: 100V - 240V
Zasilanie: Litowo-polimerowa, wielokrotnego ładowania, dołączana do zestawu.(1350 mAh)
Wymiary: 129 x 59,2 x 12,6 mm
Waga: 133 g

tel. 513 553 665 - Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!
Tłumacz kieszonkowy - dwukierunkowe tłumaczenie głosowe na 38 języki Anonic VT, z pierwszym patentem na dwukierunkowe tłumaczenie z bezpośrednim tłumaczeniem głosowym na ŚWIECIE, dzięki któremu już nigdy nie będziesz miał problemu ze zrozumieniem ludzi napotykanych podczas podróży dookoła całego świata. Czy chętnie podróżujesz i odkrywasz nowe miejsca? Czy potrzebujesz przetłumaczyć dany język? Na pewno pamiętasz nieprzyjemne sytuacje, które miały miejsce z powodu bariery językowej. Nigdy więcej! Tłumacz Anonic VT zawierający do 38 niesamowitych języków, ułatwi ci komunikację za granicą. Dzięki temu wyjątkowemu narzędziu językowemu na całym świecie czekają na Ciebie nowe możliwości! Przeznaczone jest dla wszystkich, niezależnie od tego, czy są to dzieci, czy osoby starsze, które z pewnością docenią łatwą obsługę tłumacza. Tłumacz jest do kupienia w naszym sklepie internetowym w doskonałej cenie w stosunku do jego szerokiego zastosowania - Bezpłatne tłumaczenia dla wszystkich.

Jak to działa?

Anobic VT jest wyposażony we wbudowany 2,4-calowy ekran dotykowy LCD oraz podwójny system wysokiej jakości głośników i mikrofonów. Jeden mikrofon i głośnik znajdują się w przedniej części urządzenia, dzięki czemu możesz mówić w swoim własnym języku, a człowiek obok ciebie (obcokrajowiec) natychmiast usłyszy tłumaczenie na swój język.

Jeśli chcesz przetłumaczyć tekst lub słowa na inny język, po prostu naciśnij i przytrzymaj niebieski przycisk mikrofonu i zwolnij go po zakończeniu komunikatu głosowego (tekstu). W ciągu 1-2 sekund tłumacz przetłumaczy twoją wiadomość w postaci tekstu wyświetlanego na ekranie, wiadomość ta zostanie również odtworzona w formie audio. Jeśli chcesz przetłumaczyć, co mówi druga osoba, po prostu naciśnij i przytrzymaj czerwony przycisk mikrofonu i zwolnij go ponownie po zakończeniu wiadomości. Cały proces jest niesamowicie prosty.

Tłumacz kieszonkowy może rozpoznać twój głos, a następnie przetłumaczyć go w czasie rzeczywistym na wiele języków, co czyni go doskonałym narzędziem językowym w podróży, samokształceniu, biznesie lub podczas zakupów. Przekłada twoje słowa od razu i sprawia, że ​​czujesz się tak, jakbyś komunikował się bezpośrednio z inną osobą. Dzięki praktycznemu rozmiarowi mini jest bardzo łatwy do przenoszenia, można go włożyć do kieszeni, torebki itp. Działa na bardzo prostej i intuicyjnej zasadzie. Wystarczy, że przytrzymasz klawisz dotykowy na urządzeniu, gdy wypowiadasz słowa, następnie go zwolnisz, a urządzenie natychmiast przetłumaczy wypowiedziane zdanie. Z 38 językami w kieszeni podróżowanie po świecie bez żadnego stresu i komplikacji gwarantowane, dosłownie.
Podobne produkty
_____________________________________________________________________________________________

Tłumacz kieszonkowy - dwukierunkowe tłumaczenie głosowe na 40+ języki Anonic VT ASK, z pierwszym patentem na dwukierunkowe tłumaczenie z bezpośrednim tłumaczeniem głosowym na ŚWIECIE, dzięki któremu już nigdy nie będziesz miał problemu
ze zrozumieniem ludzi napotykanych podczas podróży dookoła całego świata. Czy chętnie podróżujesz i odkrywasz nowe miejsca? Czy potrzebujesz przetłumaczyć dany język?
Biuro w UE:
+420-777333779
+420-774999399

Ectaco International, Inc w Polsce.: tel: 513 553 665

Poniedziałek - Niedziela w godz. 09:00 - 17:00

Copyright 1998-2018 Ectaco EU. All rights reserved.

OBSŁUGA:
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego