Dostawa ECTACO - Tłumacze Anobic

Producent słowników elektronicznych
Przejdź do treści

Menu główne:

Add page


Dostawa ECTACO.

W sklepie internetowym www.elektroniczny-tlumacz.pl oferujemy produkty dostępne, tj. produkty, które faktycznie są w magazynie ECTACO EU i są gotowe do natychmiastowej wysyłki.

Niektóre z najnowszych produktów sprzedajemy w trybie przedsprzedaży. Towary takie są wyraźnie oznaczone słowem 'przedsprzedaż'. Oznacza to, że w najbliższym czasie produkt pojawi się w ofercie naszego sklepu, a Klienci, którzy złożyli zamówienia w tym trybie, będą mieli pierwszeństwo realizacji transakcji. Dołożymy wszelkich starań, aby produkty oferowene w przedsprzedaży pojawiły się w sprzedaży jak najszybciej. Produkty dostarczamy na terenie całej Polski.

Sposób i termin dostawy.

W www.elektroniczny-tlumacz.pl  ! Bardzo szybko wysyłamy towar do naszych klientów. Pamiętaj jednak, że termin dostarczenia jest zależny od miejsca wysyłka towaru i zostanie zaproponowany w trakcie składania zamówienia. Całkowity koszt dostawy zależy od wielkości zamówionego produktu i liczby zamawianych sztuk.

Sposób dostawy:

Towary z naszego sklepu wysyłamy na dwa sposoby:
1. Pocztą Polską (www.poczta-polska.pl) przesyłką priorytetową - wg. regulaminu Poczty Polskiej taka przesyłka dochodzi w ciągu maxymalnie 3 dni roboczych od daty nadania.2. Firmą kurierska DPD (www.dpd.com.pl) - przesyłka nadaną tą formą dochodzi nastepnego dnia roboczego. Przesyłki Pocztą Polską i kurierem są dostarczane pod wskazany adres. Jeżeli pracownik Poczty lub DPD nie zastanie odbiorcy w domu, zostawi awizo i przesyłkę należy odebrać osobiście w ciągu kilka najbliższych dni.Termin dostawy:

Zamówione produkty trafiają do rąk zamawiającego po czasie na jaki składa się:
1. czas sprowadzenia towaru - czyli dostępność podawana przy każdym produkcie w sklepie
2. czas dostarczenia - czyli czas od momentu nadania paczki do momentu dostarczenia jej przez Pocztę Polską lub Kuriera.
Ectaco International, Inc w Polsce.: tel: 513 553 665
Poniedziałek - Niedziela w godz. 09:00 - 17:00
Biuro w UE:
+420-777333779
+420-774999399
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego